PIÓRNIKOWE KARTONOWE

WZORNIKI FUG

Producent kartonowych wzorników fug - firma Japi

Wzorniki fug piórnikowe kartonowe, wykonywane są z twardej tektury oklejanej wydrukiem offsetowym. Wykończenie w połysku lub macie. Główną zaletą wzornika kartonowego jest możliwość dostosowania wielkości pudełka do gamy/ilości prezentowanych kolorów fug. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowo małych partii wzorników kartonowych, co daje możliwość częstszych zmian wyglądu wzornika dostosowując go do potrzeb rynku. W klapce zamykającej może być wykonany otwór/’okienko’, umożliwiające wgląd do wzornika po jego zamknięciu. Profile we wzornikach mogą być umieszczane bezpośrednio w pudełku, w wytłoczce plastikowej lub w piance poliuretanowej. Wzorniki zamykane są magnetycznie. Przy zastosowaniu w tylnej części wzornika ‘nóżki’, wzornik może służyć jako ekspozytor fugi cementowej, klinkierowej lub epoksydowej.
Pojemność pudełka to od 6 do 30 profili o rozmiarach 6/8, 8/8, 16/10 (np. klinkier). Wzory fug wykonywane są w profilach aluminiowych anodowanych. Nadruki na spodach profili wykonywane są metodą tampodruku lub sitodruku, w dowolnym kolorze oraz treści wg. indywidualnego projektu.
Wzorniki fug piórnikowe kartonowe są idealnym rozwiązaniem dla punktów handlowych, architektów, projektantów. Główną ich zaletą jest wysoka estetyka oraz możliwość dokonywania szybkich zmian w grafice i wymiarach, dostosowując się do zmian rynkowych.

Szukaj